МОНмолодьспорту: Українські вузи готові навчати громадян з Іраку
11.04.2012 | 09:06
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
 

10 квітня 2012 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халід Саід, заступником Міністра вищої освіти та наукових досліджень Іраку Саламом Хасан Тахи, директором департаменту сертифікатів та атестації Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Іраку Салманом Зейдан аль-Малікі та помічником Радника з питань культури Посольства Іраку в Україні Іман Мохаммед Аль-Таі.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи співпраці в галузі освіти і науки.

Євген Суліма поінформував іракських колег про систему вищої освіти в Україні, зазначивши, що українські вищі навчальні заклади готові навчати громадян з Іраку, контингент яких щороку збільшується.

Також Перший заступник Міністра повідомив, що МОНмолодьспорту підготувало проект про співпрацю в галузі освіти з Республікою Ірак та висловив сподівання щодо його підписання вже в цьому році.

У свою чергу, заступник Міністра вищої освіти та наукових досліджень Іраку Салам Хасан Тахи подякував за можливість зустрітися та обговорити всі нагальні питання. Він зазначив, що «іракські студенти, які навчаються в Україні здобувають гарну освіту». За його словами, саме рівень якості освіти в тій чи іншій іноземній країні є показником, за яким Міністерство вищої освіти та наукових досліджень Республіки Ірак здійснює фінансування навчання свої студентів за кордоном.

Враховуючи вище зазначене, Євген Суліма наголосив, що «Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України виступало, виступає і буде виступати за покращення якості освіти в Україні, починаючи з дошкільної освіти, середньої і закінчуючи вищою школою».

Підсумовуючи, сторони підкреслили важливість розвитку партнерських відносин між Україною та Республікою Ірак в галузі освіти і висловили сподівання на подальше плідне співробітництво.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245117780