Крим і Азербайджан розвиватимуть двосторонній туристичний потік
13.04.2012 | 09:26
Рада міністрів АРК
 

За прогнозами, до 2015 року двосторонній туристичний потік між Кримом і Баку складе близько 60 тис. туристів. Відповідні дані озвучив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджані Олександр Міщенко на прес-коференції в Баку.

Він уточнив, що такий прогноз складений найбільшою авіакомпанією Азербайджану «Азербайджанські авіалінії». Серед найбільш привабливих напрямків для туристів Олександр Міщенко назвав оздоровчий туризм. «В Україні добре розвинений оздоровчий туризм, який цікавить азербайджанських туристів, у той час як українських туристів - Каспій та інші природні цінності», - зазначив посол.

У свою чергу, заступник міністра курортів і туризму Криму Микола Маринов розповів про туристичні можливості півострова і відзначив зацікавленість Криму в розвитку туристичного потоку з Азербайджану. Він додав, що Баку є одним з перспективних та пріоритетних регіонів для Криму. У зв'язку з цим в Мінкурортів АРК готове розробити спеціальні медичні програми, а також туристичні екскурсії з урахуванням запитів туристів з Баку.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245128053