На Херсонщині схвалено проект відродження та розвитку козацьких традицій
14.04.2012 | 09:33
Херсонська ОДА
 

На засіданні колегії обласної державної адміністрації схвалено проект обласної програми відродження та розвитку козацьких традицій «Херсонщина – колиска козацтва» на період до 2015 року

Подібна Програма на Херсонщині розробляється вперше.

Основна її мета – створення в області належних умов для відродження традицій українського козацтва і динамічного розвитку сучасного козацького руху.

Програмою передбачено забезпечення використання духовно-культурних ідеалів козаччини для консолідації громадськості, демократизації суспільних відносин. Також серед програмних завдань посилення взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування з козацькими громадськими організаціями у напрямках культурно-освітньої, виховної, історико-дослідницької та інформаційно-пропагандистської роботи з населенням, охорони громадського порядку.

Вагома роль відводиться підвищенню рівня військово-патріотичного виховання підростаючого покоління на ідеалах козацької доблесті та служіння народу.

Окрім цього, програма передбачає збереження та пропагування історичної і культурної спадщини українського козацтва, а також  популяризацію Херсонської області як унікального козацького краю.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, коментуючи схвалення Програми, наголосив на необхідності консолідації козацького руху в області, активізації участі козацьких громадських організацій у суспільному житті області.

Схвалений колегією проект обласної програми відродження та розвитку козацьких традицій «Херсонщина – колиска козацтва» на період до 2015 року буде направлено на розгляд обласної ради.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245132698