VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок відбудеться у травні
20.04.2012 | 16:16
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

З 17 по 20 травня 2012 року в приміщенні Національного центру культурного та ділового співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо України.

Чотири дні поспіль експонуватимуться кращі зразки книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут буде представлено художню, історичну, краєзнавчу, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Відвідувачі виставки зможуть придбати книжки за цінами виробників.

Під час проведення VIІІ КМКВЯ діятиме «Літературний салон», де усі бажаючі зможуть поспілкуються як з відомими сучасними письменниками, так і з молодими талановитими літераторами-початківцями. У рамках  виставки щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, круглі столи, майстер-класи, автограф-сесії, брифінги, відкриті дискусії з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження.

У статусі Почесного гостя до участі у VIІІ Київській МКВЯ запрошено Консультативну Раду видавців СНД.

Про хід підготовки до VIII КМКВЯ та перебіг подій на виставці-ярмарку можна дізнатися із сайту Держкомтелерадіо та сайту виставки www.bookexpo.in.ua .

 Минулого року у VІІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку взяли участь понад 200 видавництв і видавничих організацій різних форм власності. Свою продукцію експонували видавці з Австрії, Азербайджану, Болгарії, Ізраїлю, Ірану, Румунії, Куби, Кореї, Китаю, Литви, Словенії, Італії, Туреччини, а також постійні партнери-видавці з Росії, Білорусії та Польщі.

Організатори виставкового заходу мають надію, що цього року кількість учасників збільшиться, а успішне проведення цієї престижної виставки-ярмарку стане доброю ознакою стабільності й розвитку вітчизняного книговидання та зацікавленості іноземних партнерів українським книжковим ринком.

За додатковою інформацією з питань участі у VIІІ КМКВЯ звертайтесь до департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України за тел.: (044) 278-82-27, 278-87-56.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245147537