Українська делегація провела зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку
04.05.2012 | 19:10
Прес-служба Міністерства фінансів
 

З 19 по 23 квітня 2012 року Міністр фінансів України Юрій Колобов у складі української делегації під головуванням Голови НБУ Сергія Арбузова взяв участь у весняних зборах МВФ та Світового банку, які пройшли у штаб-квартирі МВФ у м. Вашингтон (США).

Під час візиту проведено зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку.

Також члени української делегації взяли участь у засіданні регіональної групи МВФ та Світового банку від Групи країн на чолі з Голландією та Україною.

Протягом зустрічей з керівництвом МВФ обговорено цілу низку питань стосовно аналізу та оцінки основних досягнень в рамках співробітництва України та МВФ. У свою чергу, Українською стороною було поінформовано про досягнення початку 2012 року та надано аргументовану оцінку перспективам подальшої реалізації соціально-економічних реформ, зокрема, в частині нових соціальних ініціатив.

Отже, в ході конструктивного діалогу сторони дійшли згоди стосовно подальшого впевненого зміцнення системи державних фінансів та реалізації збалансованої боргової політики. Сторони домовилися про продовження співробітництва та проведення нових раундів переговорів щодо просування в напрямі виконання зобов’язань, взятих Україною в рамках спільної з МВФ програми «стенд-бай».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245183829