Письменника Анатолія Дімарова нагороджено державною відзнакою
18.05.2012 | 14:28
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Український письменник Анатолій Дімаров до свого 90-річного ювілею нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня. Про це на урочистій церемонії відкриття VIІІ Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку повідомила радник Президента України Ганна Герман.

Зокрема, вона зачитала підписаний 17 травня відповідний президентський указ, в якому відзначається значний особистий внесок Анатолія Дімарова у розвиток національної літератури, його вагомі творчі здобутки та багаторічна плідна діяльність.

Із ювілеєм відомого українського письменника від імені Голови Держкомтелерадіо України Олександра Курдіновича привітав перший заступник Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський та вручив йому подарункове видання «Кобзаря».

«Всупереч відомому вислову про те, що праця робить людину людиною, я вважаю, що це не так. Лише завдяки релігії і книзі людина не втрачає своєї духовності, і є тією, ким вона є. Книга не зникне ніколи», - наголосив Анатолій Дімаров у своєму виступі.

Інформаційно. Анатолій Дімаров — український письменник-прозаїк. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. Автор романів: «Його сім'я», «Ідол», «І будуть люди», «Біль і гнів», «Сільські історії», «Містечкові історії»; повістей і оповідань «Вершини», «В тіні Сталіна», «Зблиски», «На коні й під конем», «Син капітана», «Зінське щеня», «На поруки», «Я теж людина. Сповідь стукача», «Максим та Маруся», «Печатка». Анатолій Дімаров також написав кілька захоплюючих книжок для дітей: «Блакитна дитина», «На коні і під конем», «Про хлопчика, який не хотів їсти», «Для чого людині серце», «Друга планета», «Тирлик».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245221731