У нинішньому році Україну відвідають на 1 млн. туристів більше
23.05.2012 | 14:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Обсяги туристичних послуг з року в рік зростають. За даними фахівців, які аналізували стан та тенденції туристичної галузі в країні,  у 2012 році Україну відвідає на 1 млн. туристів більше, ніж минулоріч. У 2011 році цей показник  зріс на 20% і склав  9,8 млрд. грн. Про це 23 березня під час брифінгу у Будинку Уряду повідомила Голова Державного агентства з туризму та курортів Олена Шаповалова.

«В усьому світі збільшення туристичних в’їздів зафіксовано на рівні 4%, а у нас, в нашу країну на рівні 20%. Це дуже добрий показник зростання», - прокоментувала ці дані Олена Шаповалова.

За її словами, зростання фінансово-економічних показників галузі  відбулося за рахунок збільшення туристичного потоку. Причому як в’їзного, так і виїзного, зазначила керівник відомства. За даними Державної прикордонної служби, з 24,5 млн. громадян, які в’їхали до нашої країни, 1,2 млн. грн прибули саме з туристичною метою. З них послугами українських туроператорів скористалися 343 511 організованих іноземних туристів (25%). Решта організовувала свій відпочинок у нашій країні самостійно. Така тенденція сформувалася через поширення інтернет-послуг. «Оскільки для багатьох європейців ми територіально наближені, вони в’їжджають до України без віз і не користуються послугами туроператорів», - зазначила Олена Шаповалова.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245234897