У Криму до кінця 2012 року хочуть завершити роботи зі встановлення прибережних захисних смуг
28.05.2012 | 15:53
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів
 

Майже третина всіх звернень громадян із земельних питань пов’язана з виділенням ділянок в двокілометровій охоронній зоні Чорного моря. Про це заявив заступник голови Ради міністрів АР Крим Георгій Псарьов на нараді з питань проведення інвентаризації земель та встановлення прибережних захисних смуг. У заході брали участь голови районних державних адміністрацій та голови місцевих рад, в яких такі роботи ще не розпочиналися.

«Всього прибережні захисні смуги необхідно встановити 98 місцевим радам. На сьогодні ця робота виконана лише в 12 з них. Між тим, до кінця поточного року роботи по встановленню захисних смуг мають бути завершені, – підкреслив Георгій Псарьов. Він нагадав, що кошти на ці заходи в місцевих бюджетах повинні бути передбачені ще з кінця 2011 року.

Наразі кошти заплановано в 16, а договори на проведення робіт укладено в 13 місцевих радах. У 57 радах роботи досі не розпочиналися.

Георгій Псарьов доручив головам райдержадміністрацій, головам місцевих рад надати до Ради міністрів обґрунтовані бюджетні запити разом із кошторисною документацією на розробку проектів землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг уздовж Чорного та Азовського морів, а також технічну документацію по інвентаризації земель населених пунктів та земель за їх межами.

Довідково. Заходи щодо встановлення прибережних захисних смуг уздовж морів та внутрішніх водойм у рамках реалізації земельної реформи включені до Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. Планом передбачено до грудня 2012 року встановити прибережні захисні смуги та внести до Державного земельного кадастру інформацію щодо водоохоронних зон, прибережних захисних смуг уздовж морів та до 70 відсотків водоохоронних зон уздовж річок, навколо озер, водосховищ та інших водойм, пляжних зон.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245251549