Українські та китайські митники обмінюватимуться інформацією
30.05.2012 | 09:35
Пресс-служба Державної митної служби
 

Про поглиблення співпраці між митними відомствами двох країн йшлося на зустрічі Голови Держмитслужби Ігоря Калєтніка з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні паном Чжан Сіюнь.

Ігор Калєтнік зазначив, що Китай є одним із стратегічних економічних партнерів України. Адже обсяг товарообігу між Україною та Китаєм лише за 4 місяці. 2012 р. збільшився на 20% порівняно з аналогічним періодом 2011 р. і сягнув майже 3 мільярдів доларів. Наразі Китай займає другу позицію серед 200 країн - торговельних партнерів України.

«Саме тому ефективна взаємодія митників двох країн має стати запорукою захисту економічних інтересів України та Китаю. Адже обидві сторони матимуть інформацію, наприклад, щодо реальної вартості товарів у країні – контрагенті, або щодо автентичності того чи іншого контракту. Це сприятиме як спрощенню і прискоренню митних процедур, так і ефективному виявленню спроб мінімізації митних платежів», - сказав Голова Держмитслужби.

Пан Посол повідомив, що китайські митники заявили про свою готовність реалізовувати домовленість щодо обміну інформацією між двома відомствами, та подякував Голові Держмитслужби за ефективну співпрацю та підтримку розвитку китайського бізнесу в Україні.

«Зустрічі між Президентами наших країн сприяли бурхливому розвитку торгівлі між Україною та Китаєм. І наше з Держмитслужбою спільне завдання і далі сприяти цьому розвитку. Китайський бізнес високо оцінює професійність українських митників», - зауважив пан Чжан Сіюнь.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245256329