Держфінінспекція розвиває співпрацю з французькими партнерами
08.06.2012 | 11:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Представники Держфінінспекції України спільно з колегами із Агентства міжнародної технічної допомоги Міністерства економіки, промисловості і зайнятості та Міністерства бюджету, державних рахунків і державної реформи Франції (ADETEF) провели відеоконференцію на тему «Панорама фондів соціального страхування та механізмів контролю їх діяльності». Це вже третій подібний захід у рамках двостороннього співробітництва між Держфінінспекцією України та ADETEF.

Від французької сторони виступили Яннік Ріше – генеральний економічний та фінансовий контролер, координатор співробітництва з Держфінінспекцією та експерти ADETEF Аліса Розанова і Марина Моро.

Засвідчивши свою повагу і вдячність іноземним колегам за досвід, який переймає Держфінінспекція протягом багатьох років співпраці, українська сторона представила вітчизняну модель контролю діяльності фондів загальнообов'язкового соціального страхування та організації їхньої роботи.

Під час презентації французького досвіду Яннік Ріше коротко зупинився на особливостях бюджетної системи Франції, організації роботи фондів та визначив коло суб'єктів державного контролю за їх діяльністю.

Особливу увагу сторони звернули на визначення питань, на яких потрібно детальніше обговорити під час поїздки працівників Держфінінспекції до Франції у червні цього року.

Наприкінці зустрічі сторони висловили подяку представництву ADETEF в Україні, країнах Кавказу та Центральної Азії, за підтримки якого було організовано захід, та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245286570