Микола Азаров: В цьому році ми повинні відремонтувати 700 км сільських доріг
08.06.2012 | 18:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

У поточному році в Україні планується відремонтувати 700 км сільських доріг. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Цього року ми повинні відремонтувати 700 км сільських доріг. Маються на увазі дороги, що з'єднують наші села з районними центрами », - повідомив він.

Микола Азаров додав, що таке завдання з'явилося в планах Укравтодору вперше. «І ця цифра буде з року в рік тільки зростати», - запевнив Прем'єр-міністр.

Однак, додав Глава Уряду, Україна - велика за територією країна, і, так званих, сільських доріг у нас понад 150 тис. км. «Тому ті масштаби, про які ми з Вами говоримо, повинні бути у найближчі роки збільшено мінімум у 10 разів. Зараз пріоритет віддається основним магістральним напрямкам. Але  з розвитком мережі магістральних доріг все більше коштів буде спрямовуватися на дороги, які ми називаємо «сільськими». І мова йде не тільки про можливості місцевого бюджету. Йдеться про широку Програму дорожнього будівництва в країні, яке буде здійснюватися за рахунок коштів багатьох джерел », - заявив Микола Азаров.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245290783