Прем'єр-міністр вимагає дотримання найвищого рівня безпеки під час Євро-2012
11.06.2012 | 15:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає безумовного дотримання всіх заходів безпеки під час проведення чемпіонату Європи з футболу.

Про це він заявив під час відвідання офіційної фан-зони Євро-2012, що розташована на майдані Незалежності та вулиці Хрещатик у Києві.

«Питання порядку, безпеки і здоров’я людей для вас мають бути на першому місці», - сказав Глава Уряду, звертаючись до організаторів фан-зони, керівників міської адміністрації та правоохоронців.

У свою чергу представники київської влади та правоохоронних органів зазначили, що на території фан-зони запроваджено правила входу та поведінки, аналогічні до тих, що діють на стадіонах під час матчів чемпіонату Євро-2012. Ці заходи мають міжнародну апробацію, відповідають всім рекомендаціям УЕФА. З метою підтримання правопорядку у фан-зоні на прилеглій території постійно чергують підрозділи правоохоронних органів, медичної, пожежної, рятувальної та інших служб. Крім того, встановлено понад 50 стаціонарних відеокамер, за допомогою яких можна чітко відстежувати ситуацію на кожному квадратному метрі фан-зони.

Водночас організатори запевнили Прем’єр-міністра, що обслуговуючий персонал фан-зони отримав міжнародну спецпідготовку, зокрема - вивчав міжнародний досвід проведення масштабних спортивних заходів та регламенти поведінки в надзвичайних ситуаціях і проходив відповідні тренування.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245293799