Черкащани ведуть діловий діалог з бізнесменами Нью-Йорку
26.06.2012 | 10:25
Черкаська ОДА
 

Черкаська делегація на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом здійснила поїздку до Нью-Йорка, у ході якої відбулася низка зустрічей та презентацій світового рівня, зокрема участь у діловому форумі в міжнародній корпорації IBM.

  «Під час перебування делегації у Нью-Йорку, ми мали низку ділових зустрічей в різних бізнес-колах та з представниками різноманітних компаній. Скажімо, один з потужних ділових форумів відбувся в штаб-кватирі корпорації IBM. Прикметно, що багато присутніх там бізнесменів є вихідцями з України. Цікавим був також діловий форум в Українському інституті Америки (м. Нью-Йорк), де ми ознайомили представників бізнесу з потенціалом Черкащини, з регіоном в цілому і також отримали нагоду налагодити гарні двосторонні відносини», – підкреслив голова Черкаської ОДА.

У роботі форуму міжнародної корпорації IBM також взяли участь Edward A. Mermelstein (Едвард Мермелстін), глава юридичної фірми та один з провідних юристів у США; Ahmad Atwan (Ахмад Атван), виконавчий директор BlackRock – найбільшої інвестиційної компанії; Curtis S. Lane (Кертіс Лейн), власник і виконавчий директор кампанії MTS Health Partners, що спеціалізується в галузі медичного обслуговування, а також інвестиційної та банківської індустрії; Steven E. Plotnick (Стівен Плотник), голова ради директорів, головний юрисконсульт і фінансовий директор IBE Trade Corp.; Bradley Reifer (Бредлі  Рейфер), власник і Президент Forefront Advisory, LLC (компанії, що спеціалізується на роботі з фінансовими установами та інституційними інвесторами, операціях з похідними фінансовими інструментами і розробкою стратегії валютних операцій та операцій із сировинними товарами).

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245337668