Микола Азаров: Україна налаштована на реалізацію ряду інтеграційних проектів спільно з Росією
27.06.2012 | 11:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

За результатами засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії український Уряд розраховує розглянути широкий спектр актуальних питань щодо реалізації спільних інтеграційних проектів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 червня.

«Сьогодні відбудеться надзвичайно важлива подія - дев’яте засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням прем’єр-міністрів наших держав», - нагадав Микола Азаров, додавши, що особливої важливості цьому засіданню надає той факт, що воно проходитиме напередодні зустрічі Президентів України і Російської Федерації, яка запланована на 12 липня.

«Програма засідання охоплює широкий спектр актуальних питань. Українська сторона налаштована на реалізацію на взаємовигідній основі спільних з російськими партнерами інтеграційних проектів в атомній енергетиці, авіабудуванні, ракетно-космічній сфері, суднобудуванні, машинобудуванні тощо. Буде зосереджено увагу на поглиблення співробітництва у транспортній, міжрегіональній та прикордонній сферах», - повідомив Микола Азаров, наголосивши, що всі питання надзвичайно актуальні для розвитку українсько-російських відносин.

Прем’єр-міністр України наголосив, що Росія є головним торгівельний партнером нашої держави, тому стратегічні вигоди розвитку українсько-російської співпраці очевидні. За його словами, товарообіг між обома країнами постійно зростає. Так, тільки за підсумками першого кварталу 2012 року наш експорт до Російської Федерації зріс на 8,2%, що вдалося досягти за рахунок поставок продукції машинобудування, металургійного комплексу тощо.

«Нашими фахівцями відпрацьований цілий комплекс питань, вирішення яких на міждержавному рівні забезпечить прискорення прогресу в українсько-російських відносинах. За результатами перемовин планується підписання ряду двосторонніх документів», - додав Микола Азаров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245343638