Львівська ОДА: Обговорено діяльність підприємств громадських організацій інвалідів області
27.06.2012 | 17:24
Львівська ОДА
 

27 червня заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький провів засідання Регіональної комісії з питань діяльності підприємств громадських організацій інвалідів у Львівській області.

На засіданні було розглянуто питання щодо діяльності підприємств громадських організацій інвалідів, на яких працює більше ніж 50 відсотків осіб з особливими потребами. Такі підприємства потребують державної підтримки у вигляді надання їм пільг з оподаткування.

В обговоренні взяли участь голови громадських організацій інвалідів Львівської області: голова Ради Львівської обласної організації Українського товариства сліпих, голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» та інші.

За результатами засідання Регіональної комісії було вирішено надати дозволи на право користування пільгами з оподаткування підприємствам громадських організацій інвалідів: Дрогобицькому меблевому підприємству «Карпати» Українського товариства глухих, підприємству «Версавія» Товариства інвалідів «Рок», Львівському учбово-виробничому підприємству Львівського учбово-виробничого об’єднання Українського товариства сліпих, підприємству «Орто-крок» Львівської обласної громадської організації «Працюючі інваліди Львівщини».

Олег Рудницький, на прохання керівників підприємств щодо допомоги у реалізації продукції власного виробництва державним установам, запевнив, що Львівська ОДА сприятиме у вирішенні цього питання. Також заступник голови ОДА наголосив директорам на недопустимості скорочення кількості робочих місць, зокрема, інвалідів та необхідності підвищення рівня заробітної плати.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245346867