Уряд допоможе Волині ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації
28.06.2012 | 10:04
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
 

Уряд ухвалив рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 10 червня 2012 року у Луцьку. Відповідне розпорядження, розроблене Міністерством економічного розвитку і торгівлі, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

У м. Луцьку 10 червня 2012 року по вул. Рівненській, 109 у п’ятиповерховому житловому будинку сталося раптове руйнування несучих конструкцій між першим та другим під’їздами. Унаслідок цієї надзвичайної ситуації 2 особи загинуло, 1 госпіталізовано до Луцької міської клінічної лікарні, 54 особам надано невідкладну медичну та психологічну допомогу. Постраждалі отримали травми та захворювання, які призвели до тимчасової втрати їх працездатності. Мешканців відселено у готель та надано їм матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевих бюджетів (988 тис. гривень).

Прийняття розпорядження надасть можливість провести аварійно-відбудовні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, запобігання руйнування й обрушення будівельних конструкцій житлового будинку по  вул. Рівненській, 109 у м. Луцьку, та уникнути непередбачуваних наслідків та людських жертв.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245347836