1,5 тис. військовослужбовців забезпечуватимуть правопорядок під час фінального матчу Євро-2012
01.07.2012 | 13:01
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Півтори тисячі військовослужбовців патрулюватимуть вулиці Києва, забезпечуючи охорону громадського порядку навколо стадіону «Олімпійський» та прилеглої до фан-зони території.

Першого липня на стройовому плацу в управлінні Північного територіального командування у місті Києві відбувся урочистий розвід на службу військовослужбовців внутрішніх військ, які нестимуть  службу з охорони громадського порядку під час фінального матчу Євро - 2012.

«Я хочу сказати слова вдячності за вашу щоденну працю, я відчуваю велику повагу до кожного військовослужбовця, який виходить на службу. Те, що зараз ви знаходитесь на охороні громадського порядку – велика почесна справа, ви захищаєте свій народ та гостей країни. Сподіваюся, що і сьогодні на завершальному етапі змагань ви виконаєте завдання з відповідальністю та увагою, – звернувся до військовослужбовців командувач внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк.

Як відомо, на фінальний матч європейських змагань до стадіону «Олімпійський» прибуде 54 тисячі вболівальників, більше чотирнадцяти тисяч – громадяни іноземних країн, Італії та Іспанії.

«Сьогодні ми націлюємо правоохоронців, які виходять на службу, на успішне виконання службових завдань із забезпечення правопорядку. Акцентуємо увагу, щоб військовослужбовці уважно та ввічливо ставилися до громадян нашої країни та іноземних вболівальників. Ми повинні забезпечити комфортне перебування в Україні закордонних гостей та перегляд матчів без будь-яких ускладнень громадського порядку, – наголосив заступник командувача внутрішніх військ МВС України  Валерій Рудницький.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245349530