Укрморрічінспекція перевірила на безпечність 561 базу для стоянок малих суден
02.07.2012 | 18:08
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

З початку року міжрегіональними територіальними органами Укрморрічінспекції на дотримання вимог безпеки перевірено 561 базу для стоянок маломірних (малих) суден і базу відпочинку.

Так, лише інспекторами Севастопольського міжрегіонального управління протягом січня-червня поточного року було оглянуто 164 бази, Миколаївським міжрегіональним відділом – 112.

Активно працює у цьому напрямку і Дніпропетровський міжрегіональний відділ – з початку року інспекторами цього територіального органу Укрморрічінспекції оглянуто 66 баз для стоянок маломірного флоту. По 54 бази перевірили і Львівський міжрегіональний відділ та Одеське міжрегіональне управління відомства.

Інспектори Київського міжрегіонального відділу у першому півріччі поточного року оглянули 41 базу, співробітники Ізмаїльського сектору – 12 баз. Маріупольським та Харківським міжрегіональними секторами з початку року перевірено по 29 баз.

Основна кінцева мета проведення таких оглядів – забезпечення належного рівня безпечної експлуатації баз-стоянок, безаварійного використання та схоронності маломірних (малих) суден.

Усі перевірки проводяться у рамках здійснення державного нагляду за дотриманням вимог безпеки судноплавства на морському та річковому транспорті згідно з річним планом Укрморрічінспекції на 2012 рік. Результати перевірок, а також типові порушення, виявлені під час оглядів, аналізуються у рамках робочих нарад міжрегіональних територіальних органів для проведення якісної попереджувальної роботи серед працівників об'єднань, підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов'язана з експлуатацією маломірних (малих) суден.

Крім того, інспекторами Укрморрічінспекції здійснюється контроль за усуненням виявлених під час оглядів невідповідностей. Таким чином забезпечується системність у здійсненні контролю і нагляду за дотриманням правил утримання та експлуатації баз (споруджень) для стоянки маломірних суден, – однієї з функцій Укрморрічінспекції, покладеної на неї Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 447 «Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті».

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245353526