На Львівщині розглядають можливість будівництва нового дозвільного центру
04.07.2012 | 16:55
Львівська ОДА
 

4 липня перший  заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Матолич та перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка провели спільну нараду з питань удосконалення роботи Регіонального дозвільного центру на базі управління «Дозвільний офіс» м. Львова.

Під час наради, зокрема,  розглянуто  питання щодо можливості будівництва нового приміщення Регіонального дозвільного центру з метою підвищення доступності та зручності отримання відповідних послуг, а також об’єднання дозвільного центру під одним дахом з майбутнім центром надання адміністративних послуг для мешканців міста та області.

Довідка.  Відповідно до Закону України від 07.04.2011 №3204-VI «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який набрав чинності з 01.01.2012, в області забезпечено перехід від принципу «єдиного офісу» - до «єдиного вікна».

За перше півріччя 2012 року кількість звернень збільшилась на 37% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і становить 7628 документів дозвільного характеру, що свідчить про повне виконання вищезазначеного закону.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245361132