Головнокомандувач ЗСУ перевірив хід навчань на Одещині
09.07.2012 | 11:44
Прес-служба Міністерства оборони
 

Під час робочої поїздки на Одещину начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана перевірив хід навчання з приведення у вищі ступені бойової готовності управління та зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь» Повітряних сил ЗС України.

В рамках навчання визначені підрозділи бригади здійснили марш на Чорноморський військовий полігон поблизу Одеси, де розгорнулись та приступили до несення бойового чергування.

На рухомому командному пункті командир повітряного командування «Південь» генерал-лейтенант Павло Зуєв доповів Головнокомандувачу Збройних Сил України про стан справ у повітряному об’єднанні та хід навчання.

Згодом начальник Генерального штабу у супроводі командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майора Юрія Байдака, начальника Одеського гарнізону генерал-майора Анатолія Сиротенка, інших генералів і офіцерів ознайомився з облаштуванням позицій сил та засобів, залучених до навчання. Були обговорені питання модернізації та забезпечення новими зразками військової техніки і озброєння частин та з’єднань повітряного командування «Південь».

«Сьогодні в центрі уваги – реорганізація та переоснащення усієї системи управління військами, перехід на нові стандарти зв’язку», – підкреслив генерал-лейтенант Володимир Замана.

Також начальник Генерального штабу ЗС України наголосив на необхідності наближення заходів бойової підготовки у повітряному командуванні до реальних умов.

«Ми повинні вийти на такий рівень бойового навчання, який забезпечить спроможність зенітно-ракетних дивізіонів самостійно виконувати завдання під час бойових дій», – зазначив генерал-лейтенант Володимир Замана.

В ході робочої поїздки Головнокомандувач Збройних Сил України визначив завдання керівному складу військових частин і установ Одеського гарнізону.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245373799