Медична галузь столиці отримає додатково 43,6 млн. грн.
11.07.2012 | 16:35
Київська МДА
 

У проекті рішення Київської міської ради про внесення змін до бюджету міста Києва на 2012 рік, який буде винесено 12 липня на пленарне засідання сесії Київради, депутатам запропоновано збільшити бюджетні видатки на медицину. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, за рахунок перерозподілу призначень за загальним фондом збільшено видатки на міську цільову програму «Здоров’я киян» у сумі 16,4 млн. грн. на придбання інсулінів, витратних матеріалів для гемодіалізу та перинатального діалізу та на придбання паливно-мастильних матеріалів для швидкої і невідкладної медичної допомоги у сумі 5 млн. грн.

Крім того, ще 7,5 млн. грн. буде виділено Оболонській районній держадміністрації для придбання магнітно-резонансного томографу для центральної районної поліклініки. Ще 4,7 млн. грн. піде на проведення капітального ремонту закладів охорони здоров’я – 3,7 млн. грн. для Київської міської клінічної лікарні №15 Подільського району та 1 млн. грн. для Київської міської клінічної лікарні № 1.

«Також пропонується виділити 10 млн. грн. на надбавку медичним працівникам Дарницького та Дніпровського районів, які є учасниками пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я. Наприкінці червня ми провели засідання Комітету економічних реформ, на якому було проаналізовано процес реформування медичної галузі столиці. Учасники пілотного проекту вже мають непогані результати, пілотний проект треба продовжувати, і відповідно стимулювати працівників, які у ньому задіяні», – наголосив Руслан Крамаренко.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245382437