На Дніпропетровщині за 2,5 роки введено в експлуатацію близько 500 спортоб'єктів
12.07.2012 | 14:53
Дніпропетровська ОДА
 

На Дніпропетровщині за два з половиною роки введено в експлуатацію близько 500 нових спортивних об'єктів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул під час урочистої зустрічі зі спортсменами, які візьмуть участь у ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні.

За його словами, у 2012 році з обласного бюджету на розвиток спорту виділено понад 45 мільйонів гривень. Кошти будуть спрямовані, в тому числі, на розвиток олімпійських видів спорту, підтримку обласної школи вищої спортивної майстерності та забезпечення діяльності Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Також буде реконструйовано стадіон «Трудові резерви», на базі якого буде створено обласний центр олімпійської підготовки.

Обласна влада створює умови для того, щоб розкрити потенціал спортсменів Дніпропетровщини. Для цього в регіоні реалізується Цільова комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту. В рамках програми пріоритетним є напрям «Олімпійська надія».

Облдержадміністрація спільно з центральними органами виконавчої влади, Національним олімпійським комітетом України сприяє створенню в регіоні умов для якісної підготовки учасників Олімпійських ігор від Дніпропетровщини. Для цього в області активно розширюється спортивна інфраструктура, закуповується сучасне спортивне обладнання та інвентар. Зокрема, у 2010 році за рахунок обласного бюджету було придбано сучасні човни для відділення академічного веслування обласної школи вищої спортивної майстерності. Завдяки потужній базі та інфраструктурі у Дніпропетровську проходить заключний етап підготовки до Олімпійських ігор українських спортсменів з академічного веслування.

«У Дніпропетровську побудований новий сучасний комплекс «Льодова арена». На його базі створено Дитячу юнацько-спортивну школу, в якій можуть займатися фігурним катанням та хокеєм близько 1 тис дітей. До кінця 2012 року така ж сучасна льодова арена буде побудована і в Кривому Розі», - нагадав голова ОДА.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245384753