Понад 4 тис. дітей вже оздоровилися у стаціонарних таборах відпочинку Буковини
13.07.2012 | 15:16
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА
 

Понад 4 тис. дітей вже оздоровилися у стаціонарних таборах відпочинку Буковини. Про це повідомив сьогодні, 13 липня, під час засідання обласної координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року, яке  провів заступник голови крайової виконавчої влади Віталій Темерівський, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександр Довганич. Під час цьогорічної оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити понад 56 тис. дітей – це майже 60% від загального контингенту учнів Буковини. Основне завдання оздоровчої кампанії у цьому році - охопити літнім відпочинком 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування і 70% дітей із малозабезпечених сімей. Станом на сьогодні в 12 стаціонарних закладах оздоровлення та відпочинку області вже встигли оздоровитися 4 тис. 103 дітей.

«П’ять тисяч юних буковинців упродовж цьогорічної оздоровчої кампанії відпочинуть завдяки сприянню обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яке здійснює часткове фінансування вартості путівки», – наголосив під час засідання координаційної ради директор виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Олександр Кувіла.

Як поінформував під час засідання завідувач санітарно-гігієнічним відділом обласної санітарно-епідеміологічної станції Володимир Приймак, у закладах оздоровлення та відпочинку області не зафіксовано спалахів інфекційних захворювань та харчових отруєнь. За його словами, санепідслужба області постійно здійснює санітарно-епідемічний нагляд за підготовкою, роботою та організацією харчування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

За результатами засідання координаційної ради прийнято рішення ініціювати проведення позапланових перевірок дитячих закладів оздоровлення із залученням відповідних структур області. Головам районних державних адміністрацій, Чернівецькій та Новодністровській міським радам доручено розглянути можливість додаткового виділення коштів з місцевих бюджетів на оздоровлення дітей у стаціонарних таборах області, а також вирішити питання щодо централізованого завозу дітей до дитячих закладів оздоровлення та території області. Власникам закладів оздоровлення та відпочинку рекомендовано забезпечити пожежну безпеку на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей, проведення інформаційно-пропагандистської роботи з питань безпеки користування водними об’єктами, правил поведінки на воді та надання медичної допомоги.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245388032