МОНмолодьспорту: Не потрібно створювати штучної інформаційної напруги навколо вступної кампанії
15.07.2012 | 10:55
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
 

13 липня 2012 року Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зустрівся з директором Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні (USETI) Яремою Бачинським.

У зустрічі також взяли участь: радник Міністра Михайло Шмельов, заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодсьпорту Микола Фоменко та начальник відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення Олександр Василевський.

Євген Суліма зазначив, що основним принципом співпраці МОНмолодьспорту з партнерами є бажання покращити проведення вступної кампанії-2012.

Водночас, наголошено на необхідності постійного взаємного інформування про хід вступної кампанії, яке повинно будуватися на принципах взаємоповаги та довіри, спільному бажанні вирішувати поточні робочі питання.

У свою чергу, Ярема Бачинський наголосив на необхідності підтримки таких принципів та засад, і зазначив, що Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні й надалі буде активним партнером в організації проведення вступної кампанії 2012 року.

Окрім цього, учасники зустрічі підкреслили основний заклик вступної кампанії 2012 року – не створювати штучної інформаційної напруги навколо вступного процесу, а навпаки – робити усе можливе, щоб допомогти цьогорічним вступникам подати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у спокійній та доброзичливій атмосфері.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245389265