Юрій Бойко: Питання техніки безпеки у вугільній галузі - на першому місці
16.07.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

13 липня 2012 р. у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Юрія Бойка відбулося засідання Постійно діючої комісії з питань промислової безпеки, на якій було розглянуто підсумки роботи з охорони праці та промислової безпеки на підприємствах вугільної галузі за I півріччя 2012 року та результати діяльності вугільних підприємств у період запровадження особливого режиму контролю за безпечним веденням гірничих робіт, уведеного наказом Міненерговугілля від 10.05.2012 р.

У нараді взяли участь керівники центрального апарату Міненерговугілля, Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби, галузевих інститутів, директори державних підприємств вугільної галузі.

Юрій Бойко наголосив, що сьогодні, коли вугільна галузь набуває особливого значення для енергетичної безпеки країни, питання техніки безпеки на шахтах виходить на перше місце.

«Сьогодні вугільна галузь набуває особливого значення, оскільки їй відводиться основне місце в енергетичній безпеці України. Тому питання техніки безпеки у вугільній галузі – на першому місці», - наголосив Юрій Бойко.

Від відзначив, що заходи з посилення безпеки на підприємствах вугільної галузі, вжиті спільними зусиллями Міненерговугілля, Держгірпромнагляду та органами нагляду за дотриманням техніки безпеки на вугільних підприємствах, дали позитивні результати. Разом з тим Міністр підкреслив, що вимагатиме від керівництва вугільних підприємств принципової позиції при проведенні перевірок щодо дотриманні техніки безпеки.

«Ми будемо розглядати відповідність керівництва підприємств посадам, виходячи з того, наскільки принциповими вони будуть при перевірках у шахтах і нагляді за дотриманням техніки безпеки. Якщо буде незадовільна тенденція щодо впровадження заходів з охорони праці та промислової безпеки у державних об’єднаннях, то такі об’єднання будуть розглядатися як об’єкти для проведення кадрових змін», - зазначив Юрій Бойко.

Під час наради було заслухано доповіді представників Міненерговугілля, Держгірпромнагляу та Центрального штабу ДВГРС, у яких проаналізовано результати роботи шахт у період впровадження особливого режиму посиленого контролю щодо безпечного ведення гірничих робіт та надано рекомендації керівникам вугільних підприємств щодо покращення цієї роботи.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245390694