У Київській області посилять моніторинг за виконанням заходів з протидії ВІЛ/СНІДу
24.07.2012 | 16:39
Прес-служба Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних хвороб
 

Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна взяла участь у розширеній апаратній нараді в Міністерстві охорони здоров’я України. Зокрема, в ході проведення наради було заслухано звіт Головного управління Київської обласної державної адміністрації щодо заходів з протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в столичній області.

«Ситуація з розповсюдженням ВІЛ-інфекції та туберкульозу на сьогодні залишається напруженою у Київській області. Регіон є одним із найбільш проблемних у плані вирішення питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Ситуація спричинена рядом факторів: значною кількістю населення, яка належить до групи ризику щодо інфікування на ВІЛ, недостатньо ефективниv менеджментом з організації профілактики, виявлення та лікування захворювання», - пояснює Т. Александріна.

За словами голови Держслужби України соцзахворювань, Київська область потребує надання методичної допомоги та проведення тренінгів для фахівців.

«У першу чергу ми плануємо посилити моніторинг за реалізацією загальнодержавної програми з протидії ВІЛ/СНІДу на території Київщини і винести це питання на засідання Київської обласної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу», - заявила Т. Александріна.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245415601