Микола Присяжнюк: Держава зацікавлена у розширенні географії експорту соняшникової олії
24.07.2012 | 19:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства
 

Виробництво олії та рослинних жирів в Україні відбувається на найсучасніших підприємствах. У переробному циклі використовуються передові світові технології, що сприяє зростанню виробництва соняшникової олії. Про це під час робочої поїздки до Кіровоградської області заявив Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

«Ми дійшли висновку, що виробництво олії та рослинних жирів в Україні відбувається на високотехнологічних переоснащених підприємствах. У переробному циклі використовуються всі передові світові технології. Це дозволяє виробляти та експортувати українську олію, яка становить близько 55% світового ринку», - зазначив Міністр.

Микола Присяжнюк підкреслив, що держава зацікавлена у виході потужних підприємств на зовнішні ринки та рекламі українського національного продукту в світі.

«Ми постійно працюємо над розширенням географії країн-споживачів вітчизняної соняшникової олії. Зараз ми налагоджуємо експорт в Республіку Бангладеш, країну з населенням в 160 мільйонів жителів, а також працюємо з Китаєм. Все це, безумовно, має позитивний вплив на вітчизняну економіку», - підкреслив Міністр.

За словами очільника відомства, у планах держави збільшити врожай соняшнику вдвічі, не розширюючи площі посіву, а також збільшити врожайність цієї культури у фермерських господарствах.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245416406