Відбудеться виїзне розширене засідання колегії Державної пенітенціарної служби
25.07.2012 | 09:39
Прес-служба Державної пенітенціарної служби
 

26-27 липня 2012 року на базі органів і установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Рівненської та Волинської областей під головуванням генерал-лейтенанта внутрішньої служби Олександра Володимировича Лісіцкова відбудеться виїзне розширене засідання колегії ДПтС України.

На заходи запрошені: керівництво ДПтС України,   начальники територіальних органів управлінь ДПтС України, керівники  облдержадміністрацій, місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів.

Окрім підбиття підсумків службової діяльності Державної пенітенціарної служби у першому півріччі п.р., програмою передбачене проведення практичних занять з начальниками територіальних управлінь на базі установ виконання покарань, зокрема  Рівненського  та Луцького слідчих ізоляторів, Дубенської виховної колонії та Городоцького виправного центру (№ 131).

Учасники заходів  візьмуть участь  у процедурі освячення Хреста на місці будівництва каплиці української православної церкви в Рівненському слідчому ізоляторі.

Акредитація журналістів та додаткова інформація за тел.:

1). 097-453-65-93 (м.Рівне, Чуб’юк Віта Василівна);

2). 095-456-81-15 (м.Луцьк,  Купчинська Ольга Володимирівна).

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245416831