Микола Азаров: Без залучення інвестицій у будівництво неможливий прискорений розвиток держави
10.08.2012 | 18:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прискорений розвиток держави неможливий без залучення інвестицій у будівництво. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров на урочистостях із нагоди Дня будівельників.

«Кожна гривня, вкладена у будівництво, значно посилює розвиток нашої економіки, особливо зараз, коли надзвичайно складна економічна ситуація у світі. Є країни, які намагаються економити та урізають видатки на капітальне будівництво – це дорога в нікуди. Україна виходила з кризи завдяки тому, що, навпаки, збільшувала інвестиції у будівельну галузь, і ми цю лінію продовжуватимемо», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що у поточному році на здешевлення кредитів за програмою «Доступне житло» виділено 1 млрд гривень. У наступних роках видатки зростатимуть. Уряд також планує реалізувати програму будівництва індустріального житла.

Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд ставить перед собою завдання у найближчі роки вийти на будівництво приблизно 100 тисяч квартир щороку. «Це абсолютно реальне завдання. Тому перед нами стоять величезні за значущістю та обсягом завдання, і я впевнений, що Україна, яка має прекрасні колективи будівельників, має чудову будівельну науку, може вирішувати такі масштабні завдання», - сказав Микола Азаров.

Він нагадав, що за останні два роки в Україні збудовано у п’ять разів більше дитсадків, шкіл і лікарень - удвічі більше, ніж у 2008-2009 роках. У рази збільшено обсяги будівництва житла.

Глава Уряду закликав будівельників нарощувати темпи будівництва та пообіцяв їм урядову підтримку.

Прем’єр-міністр зачитав будівельникам привітання Президента України Віктора Януковича та вручив державні нагороди.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245476746