Прем'єр-міністр подякував за "рішучість і грамотність" під час ліквідації пожежі на Херсонщині
15.08.2012 | 13:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Ліквідацію масштабної лісової пожежі на Херсонщині було організовано рішуче і грамотно. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 серпня 2012 року.

«Головне, що вогонь швидко локалізували на безпечних рубежах від населених пунктів, люди не постраждали», - наголосив Микола Азаров, додавши, що сильну пожежу вдалося повністю ліквідувати буквально за добу.

До гасіння пожежі залучалось одна тисяча сімсот шістдесят сім осіб і сто п’ятдесят три одиниці техніки, три пожежних літаки Ан-32П і три гелікоптери Мі-8 із водозливними пристроями, а також пожежний поїзд.

«Хочу виголосити свою особисту подяку всім пожежним та рятувальникам, співробітникам міліції та військовим, які мужньо і вправно боролися з небезпечною стихією. Повірте, я знаю, про що говорю. Я особисто бачив цю вогняну стіну, - наголосив Микола Азаров. - На місці провів засідання оперативного штабу з ліквідації пожежі. Чесно кажучи, заспокоївся тільки тоді, коли переконався, що загроза кільком селищам навколо палаючого лісу минула. Матеріальні втрати – це дуже погано, але втрати людей – непоправні. І цього вдалося уникнути».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245487737