Микола Азаров: Обмеження у взаємній торгівлі не сприятиме розвитку українсько-російських відносин
16.08.2012 | 16:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Запровадження Російською Федерацією 30-відсоткового утилізаційного збору на автомобілі не сприятиме розвитку українсько-російських відносин. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання Сорочинського ярмарку.

Глава Уряду підкреслив, що шляхом переговорів будуть знайдені механізми, які дозволять вирішити це питання для вітчизняних автовиробників, зокрема КрАЗу.

За словами Миколи Азарова, він уже підняв це питання перед своїм російським колегою Дмитром Медведєвим. «Наші з вами відносини ніколи не будувалися на таких засадах. Тому не змушуйте нас вводити санкції у відповідь – це ні до чого доброго не призведе», - наголосив Прем’єр-міністр.

При цьому він зазначив, що введення 30-відсоткового збору на автомобілі призведе до значного скорочення поставок українських автомобілів у Росію і навпаки.

Микола Азаров наголосив, що Голова Уряду РФ пообіцяв доручити Мінекономіки РФ вивчити це питання, зокрема щодо українських автовиробників. Вітчизняне Мінекономрозвитку, сказав Прем’єр-міністр, у свою чергу теж розгляне це питання.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245494038