Микола Азаров: Системний аерокосмічний контроль за лісами дозволить не допустити масштабних пожеж
17.08.2012 | 21:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Системний аерокосмічний контроль за ситуацією в лісах, степах, скрізь, де складається небезпечна ситуація, дозволить надалі не допустити виникнення таких масштабних пожеж, які трапилися минулого тижня в Херсонській області. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Те, що літо наближається до закінчення,  зовсім не означає, що нам можна зітхнути полегшено. Тому та система моніторингу за станом лісу, про яку я говорив на засіданні Уряду, повинна працювати, і за цим ми будемо здійснювати постійний контроль», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду засмучений, що такий прекрасний лісовий масив в Херсонській області був дуже серйозно пошкоджений. «Ви знаєте, особливе занепокоєння це викликає тому, що весь цей ліс - ліс штучний, і в Херсоні дуже мало таких лісових масивів. Звичайно, шкода, що такий прекрасний лісовий масив був так серйозно пошкоджений», - сказав Микола Азаров. Він додав, що особливу небезпеку пожежа на Херсонщині становила ще й через розташування навколо лісового масиву населених пунктів, адже вогонь дуже швидко поширювався. «Саме тому були прийняті такі серйозні заходи, як стягування до осередку пожежі великої кількості людей, техніки, і було поставлене завдання, якомога швидше локалізувати вогонь», - наголосив Микола Азаров.

Як повідомлялося раніше, після надзвичайної ситуації в Херсонській області на засіданні Кабінету Міністрів 15 серпня Прем'єр-міністр доручив Національному космічному агентству разом з Міністерством надзвичайних ситуацій розробити спеціальну програму оперативного реагування за даними дистанційного моніторингу території України. Глава Уряду переконаний у необхідності створити системний аерокосмічний контроль за ситуацією по всій території України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245500956