У жовтні в Дніпропетровську пройде Міжнародний науково-практичний форум
20.08.2012 | 15:01
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
 

11-12 жовтня 2012 р. за ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова відбудеться Міжнародний науково-практичний форум «Наука і бізнес - основа розвитку економіки».

Основним завданням Форуму є об’єднання наукового потенціалу країни з бізнесом, виробничими підприємствами та організаціями. Міністерство ставить за мету встановлення тісної та плідної кооперації між наукою, бізнесом та владою на шляху до успішного розвитку економіки України.

Під час роботи Форуму відбудеться виставка закінчених наукових розробок вищих навчальних закладів та наукових установ, презентації їх наукового та науково-технічного потенціалу.

До участі у Форумі запрошуються керівники підприємств, організацій, представники бізнесу.

Місце проведення: 49010, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 72, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.

Контактні особи: Карплюк Володимир Іванович – проректор з наукової роботи, тел. (056) 374-98-07, Буштрук Артем Геннадійович – головний спеціаліст відділу фундаментальних та прикладних досліджень МОНмолодьспорту, тел. 486-91-50, 481-32-14.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245502917