Податкова сумлінно дотримується мораторію на фактичні перевірки бізнесу
21.08.2012 | 09:04
Прес-служба Державної податкової служби
 

Державна податкова служба України нагадує, що до кінця 2012 року діє мораторій на фактичні перевірки підприємств малого та середнього бізнесу. Цей час відведений як «адаптивний період» для втілення нових правил спрощеного оподаткування та інших законодавчих змін.

Кількість планових документальних перевірок юридичних осіб протягом третього кварталу 2012 року завдяки вдосконаленню процедури планування та відбіру до перевірки виключно ризикових платників податків зменшилася на 15%. Всього за цей період податкова служба планує перевірити 1,7 тис. суб’єктів господарювання.

У першому кварталі поточного року було проведено 2,1 тис. перевірок, у другому – 2 тис. В цілому за рік передбачається не більше 8 тис. документальних перевірок. За останні три роки загальний обсяг таких контрольних заходів скоротився втричі.

ДПС України нагадує, що підприємці, які під час перевірки зіткнулися з неправомірними, на їхню думку, діями податківців, мають можливість повідомити про це вище керівництво служби за допомогою гарячої лінії «Пульс податкової»: (044)284-00-07

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245505144