Микола Азаров: Український народ зустрічає День Незалежності з надією і оптимізмом
22.08.2012 | 10:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Український народ зустрічає День Незалежності з надією і оптимізмом. Таке переконання висловив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 22 серпня.

«Як наш народ зустрічає двадцять першу річницю народження держави? Я переконаний, що з надією та оптимізмом», - сказав Микола Азаров. При цьому він додав, що в цьому його переконали люди, з якими Глава Уряду зустрічався під час робочих поїздок країною.

Микола Азаров зазначив, що 21 серпня у Білій Церкві він спілкувався з людьми, в житті яких сталися добрі зміни. Військовослужбовці нарешті отримали від держави квартири. Молода сім’я за програмою доступного житла має свій дах над головою. Лікарі дитячої поліклініки будуть надавати допомогу в новому приміщенні європейського рівня -  приміщенні, обладнаному такою діагностичною апаратурою, про яку раніше лікарі тільки мріяли або бачили в Інтернеті.

Водночас Микола Азаров повідомив, що люди зверталися зі своїми проблемами, різними болючими питаннями.

«Я чудово знаю, як ще багато таких питань. Поки що, напевне,  більше, ніж вирішень. Але ми на тому шляху, який саме і спрямований на вирішення проблем наших людей. І люди це бачать», - наголосив Прем’єр-міністр, додавши, що, на жаль, довіру громадян до влади в країні ще не повернуто.

«Тільки щоденною роботою, правильними і  справедливими рішеннями, можна повернути довіру. А для цього треба говорити правду і про позитивне, і про негаразди», - наголосив Микола Азаров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245508971