На Закарпатті п'яти районам передано шкільні автобуси
28.08.2012 | 12:12
Закарпатська ОДА
 

28 серпня представники п’яти районів Закарпатської області отримали документи та ключі від 13 новеньких автобусів. Мукачівські, тячівські та хустські школи отримали по три автобуси. По два сучасних транспортних засоби передали на Великоберезнянщину та Ужгородщину. Уже з першого вересня ці автобуси возитимуть закарпатських школярів на навчання та забиратимуть зі школи.

Комфортабельність шкільних автобусів перевірив голова Закарпатської  облдержадміністрації Олександр Ледида:«Щойно сам проїхав у автобусі – мушу сказати, щороку їх обладнують все краще. Переконаний, наші діти зможуть добиратися на навчання швидко та зручно, - поділився враженнями від поїздки на шкільному автобусі керівник області. – Аби повністю забезпечити всі райони шкільними автобусами, сьогодні нам не вистачає ще буквально двох десятків транспортних засобів».

Програма «Шкільний автобус» діє в області з 2003 року. За цей період для сільських навчальних закладів придбано 173 транспортних засоби. З них 73 – за рахунок коштів обласного бюджету, 27 – за гроші районів, 55 – за гроші державного бюджету. Також 18 шкільних автобусів закуплено коштом Світового банку за програмою «Рівний доступ до якісної освіти». Сьогодні всі ці автобуси  здійснюють підвіз понад 12 тисяч учнів та більше тисячі педагогів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245525876