На Чернігівщині відкрили новий навчально-виховний комплекс
03.09.2012 | 12:14
Чернігівська ОДА
 

У День знань у смт. Седнів Чернігівського району відбулася довгоочікувана подія – урочисто відкрито Седнівський навчально-виховний комплекс у складі загальноосвітньої школи на 240 учнів та дитячого садка-ясел на 35 місць.

Вітаючи Седнівську громаду, учасників та гостей свята, голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що сьогодні понад 93 тисячі школярів області розпочнуть опановувати новий етап свого інтелектуального зростання, а близько 9 тисяч першокласників вперше відкриють для себе новий незвіданий і цікавий Світ Знань.

Він також підкреслив, що місцеві органи влади докладають чимало зусиль для покращення матеріально-технічної бази освітянських закладів. Наразі в області триває будівництво семи шкіл.

За дорученням Президента України Віктора Януковича очільник області вручив новоселам – вихованцям і педагогам Седнівського навчально-виховного комплексу – ключі від нового сучасного шкільного автобуса, а також сертифікат мультимедійного комплексу – від обласної державної адміністрації

Слід зазначити, що стара будівля Седнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться на території історико-культурної паркової зони маєтку Лизогубів, рік заснування навчального закладу – 1918.

Будувати НВК почали ще у 2007 році, але вже через рік роботи було призупинено через відсутність коштів. У 2010 році фінансування, а згодом і будівництво об’єкту було відновлено.

Тепер у сучасному приміщенні комплексу створено комфортні умови для перебування дітей: облаштовано світлі класи з новими меблями, ігрові та кімнати для відпочинку, обладнано навчальні майстерні, спортивний зал та медпункт.

До Седнівського навчально-виховного комплексу буде здійснюватись підвіз дітей двома шкільними автобусами з населених пунктів Черниш, Клочків, Нове, Глібівка, Коновалів Хутір. Підвозитимуться 95 учнів. Крім того, організованим підвозом буде забезпечено дітей дошкільного віку із сіл Черниш і Клочків, у яких дитячі садки відсутні.

З метою проведення культурно-масових, спортивно-оздоровчих заходів на базі Седнівського навчально-виховного комплексу планується робота філії Михайло-Коцюбинської школи-мистецтв (музичного класу) і філії дитячо-юнацької-спортивної школи (футбольного класу).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245544884