6 вересня - відкрите засідання НКРЕ
05.09.2012 | 16:20
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
 

На приватизованих підприємствах, виконання умов договорів купівлі-продажу яких Фонд держмайна перевіряв у 2 кварталі 2012 року,  створено 265 нових  робочих місць. (Результати перевірки докладніше ТУТ).

Всього протягом кварталу перевірено 22 договори купівлі-продажу, що містять умову про збереження існуючих робочих місць, та 20 договорів – з умовами про створення нових. Крім цього, на 4 підприємствах виявлено створення 55 робочих місць, які не були передбачені умовами.

Результати перевірки показали: на момент приватизації  підприємств, які продані з умовою збереження робочих місць, на них було 2382 робочих місця. У 2 кварталі 2012 їх налічувалося вже 2560. Тобто, власниками у післяприватизаційний період умова збереження робочих місць виконана і додатково створено 178 нових робочих місць.

Наприклад, у Кіровоградській області за договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “Науково-виробниче об’єднання “Етал” повинно зберігатися 802 робочих місця. На момент перевірки  їх було 887.

У Донецькій області за договором купівлі-продажу ЄМК ДП “Підприємство з виробництва вибухозахисних та в’яжучих матеріалів” покупець (ТОВ “Союз промислових підприємств”) повинен зберегти 77 робочих місця та  протягом трьох років створити додатково 10 нових. На момент перевірки на підприємстві існує 98 робочих місць.

Також у Львівській області за договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “НДІ РЕМА” передбачається збереження 24 робочих місць. У результаті перевірки встановлено, що скорочення робочих місць не проводилось, на час

перевірки кількість робочих місць становить 34 одиниці.

На виконання зобов’язання щодо створення нових робочих місць власниками цих об’єктів у постприватизаційний період створено 32 робочих місця. Наприклад, у Луганській області за договором купівлі-продажу пакету акцій ПАТ “Краснолуцька швейна фабрика “Крамо” покупцем (ПАТ “Глорія Джинс”) створено 19 нових робочих місць.

Слід відзначити також створення нових робочих місць за договорами, умовами яких збереження або створення нових робочих місць не передбачені. У звітному кварталі із загальної кількості перевірених договорів на 4 об’єктах приватизації відмічено створення 55 нових робочих місць.

Наприклад, у Вінницькій області за договором купівлі-продажу ЄМК Літинської ветаптеки по ветеринарному та зоотехнічному забезпеченню покупцем (фізична особа) створено 17 робочих місць.

Умовами договору купівлі-продажу нежитлових вбудованих приміщень у Вінницькій області передбачалось створення 2 робочих місць, що було виконано покупцем (фізична особа) у 2010 році. При здійсненні перевірки у другому кварталі встановлено, що покупцем позапланово працевлаштовано 16 осіб.

Також, у Вінницькій області умовами договору купівлі-продажу нежитлових приміщень адмінкорпусу створення робочих місць не передбачалось. Перевіркою встановлено, що покупцем (ТОВ фірма “Алмаз Б ЛТД”) працевлаштовано 14 осіб.

 

6 вересня 2012 року о 10-00 відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики у формі відкритого слухання.

Під час засідання планується розглянути питання:

1.  Про видачу ліцензії на право провадження  діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом. ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА».

2. Про видачу ліцензій на право провадження діяльності з виробництва  теплової  енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «ХАЙ ТЕРМАЛ ТЕХНОЛОДЖИС»;

- ТОВ «РЕГІОН ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ».

3. Про коригування заявленого річного обсягу постачання природного газу за нерегульованим тарифом НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

4. Щодо продовження дії ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПрАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

5. Про встановлення вимог щодо провадження іншого, крім ліцензованих, видів господарської діяльності ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

6. Щодо порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «Крайміа Солар – 1»;

- ТОВ «Крайміа Солар – 2»;

- ТОВ «Крайміа Солар – 3»;

- ТОВ «Крайміа Солар – 4»;

- ТОВ «Крайміа Солар – 5».

7. Щодо порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

- ПАТ «Дніпрогаз»;

- ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

- ПАТ «Донецькміськгаз»;

- ПАТ «Запоріжгаз»;

- ПАТ «Луганськгаз»;

- ПАТ «Полтавагаз»;

- ПАТ  «Сумигаз»;

- ПАТ «Харківгаз»;

- ПАТ «Тисменицягаз».

8. Щодо порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «АЛЬЯНС-ЛІДЕР».

9. Про внесення змін до Інвестиційної програми на 2012 рік ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

10. Про схвалення проектів постанов, прийняття регуляторних актів НКРЕ, унесення змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245556221