Регулятори фондового ринку України, Росії та Азербайджану підпишуть меморандуми про взаєморозуміння
13.09.2012 | 11:44
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) здійснила всі необхідні підготовчі кроки до підписання меморандумів про взаєморозуміння з регуляторами фондових ринків Росії та Азербайджану. Відповідні домовленості про підписання двосторонніх міжнародних угод були досягнуті під час проведення регіонального семінару для керівників регуляторів цінних паперів, що проходить у столиці України.

«Ми на шляху до підписання двох стратегічно важливих документів, і ті домовленості, яких ми дійшли з колегами, дають нам сподівання на якнайшвидше підписання меморандумів. Впевнений, що укладання таких документів є не лише формальною процедурою, що несе у собі зобов’язання у розрізі обміну інформацією. Ми з колегами маємо надію, що підписання меморандумів дозволить нам втілювати спільні проекти, націлені на розвиток ефективних та ліквідних фондових ринків кожної країни. Відзначу, що український регулятор готовий до плідної та результативної роботи з регуляторами інших держав, ми відкриті до спілкування, обміну досвідом та інформацією», - прокоментував плани регулятора у напрямі міжнародної співпраці Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

Дані документи передбачають, що з моменту підписання угод регулятори обмінюватимуться інформацією та в межах власних повноважень надаватимуть один одному допомогу. Так, планується, що після підписання меморандуму керівництво НКЦПФР та Федеральної служби з фінансових ринків Російської Федерації сприятимуть один одному у виявленні несанкціонованих операцій, регулюванні діяльності уповноважених осіб тощо. Відповідні домовленості будуть досягнуті також із Державним комітетом з цінних паперів Азербайджану.

Також додамо, що підписання угоди з російським регулятором сприятиме старту проекту з крос-лістингу цінних паперів на російських та українських фондових біржах, про що Комісія домовилась з російськими колегами під час візиту до Москви у липні поточного року.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245581730