Відкрито нову школу в Білгород-Дністровському районі на Одещині
14.09.2012 | 10:48
Одеська ОДА
 

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук урочисто відкрив Бритівську загальноосвітню школу Білгород-Дністровського району Одеської області.

Будівництво школи, яка розрахована на 500 учнівських місць, розпочиналось  21 рік назад, але тоді через нестачу коштів воно було припинено.

Едуард Матвійчук передав ключі від нової школи її директору - Віктору Савчуку. Крім того, керівник області вручив новому учбовому закладу вкрай необхідний подарунок – тисячу підручників для шкільної бібліотеки. А голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Василь Чорнолуцький подарував школі ще один новий комп’ютер та шкільний м’який куточок.

Керівник області особисто проінспектував стан навчальних класів, пришкільної їдальні, кімнат відпочинку для першокласників, комп’ютерного класу, а також поспілкувався з першокласниками.

«Фактично ми всього за один рік завершили будівництво школи. Вона створена з урахуванням останніх вимог, зроблено все необхідне для того, щоб наші діти не тільки отримували відповідну освіту, але і росли здоровими, удосконалюючи себе фізично. Реформування системи освіти в Одеській області відбувається шляхом будівництва і відкриття нових, сучасних навчальних закладів, створення нормальних умов для навчання дітей і роботи викладачів», - сказав керівник облдержадміністрації.

Едуард Матвійчук нагадав про ті позитивні зрушення, які відбуваються в цьому році в системі освіти.

«Одеська область перша в Україні закрила питання із закупівлею шкільних автобусів, придбавши 150 шкільних автобусів для сільських шкіл, за останні два роки ми відкриваємо вже 8-му нову школу і до кінця року відкриємо ще близько 5 таких шкіл. За останні 20 років в області з'явилося 38 шкіл-недобудов. Ми ж пішли абсолютно іншим шляхом, виділяючи гроші на будівництво конкретних об'єктів та всіляко контролюючи терміни і хід виконання робіт для того, щоб в кінці року мати конкретний результат», - резюмував керівник області.

Для нової школи проведено каналізацію, водопостачання, мережі електропостачання, пробурена артсвердловина, встановлена башта та змонтовано обладнання до неї, благоустроєна прилегла територія та збудовано великий сучасний стадіон, яким буде користуватися весь населений пункт.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245585024