Праця членів виборчих комісій оплачуватиметься пропорційно відпрацьованому часу
16.09.2012 | 10:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Уряд затвердив Порядок оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів. Відповідне рішення регулюється постановою Кабінету Міністрів № 848 від 5 вересня 2012 року.

Урядовим документом визначається Порядок оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів, які виконують свої повноваження на платній основі, в тому числі на підставі укладеного цивільно-правового договору.

Оплата праці члена виборчої комісії, який здійснює свої повноваження у комісії на платній основі, провадиться раз на місяць окружною виборчою комісією на підставі табеля обліку робочого часу. Перерахування коштів здійснюється через установу банку або відділення зв’язку на особистий картковий або інший рахунок за заявою члена виборчої комісії. Оплата банкових послуг здійснюється за рахунок члена виборчої комісії.

У разі коли член виборчої комісії здійснює свої повноваження на платній основі не повний календарний місяць або з різних причин відбулося дострокове припинення дії договору про виконання обов’язків члена виборчої комісії, його робота оплачується пропорційно відпрацьованому часу.

Оплата праці членів виборчих комісій (у тому числі тих, які здійснюють повноваження не на платній основі) у день голосування і у дні встановлення підсумку голосування провадиться: для членів окружних виборчих комісій — не більше ніж за три дні; для членів дільничних виборчих комісій — не більше ніж за два дні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245588371