Матеріальну допомогу малозабезпечені кияни отримуватимуть з 24 вересня
18.09.2012 | 14:14
Київська МДА
 

У головному управлінні праці та соціального захисту населення КМДА інформують, що виплата одноразової адресної матеріальної допомоги з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана розпочнеться з 24 вересня. Отримання адресної допомоги здійснюватиметься у порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні банківські рахунки пенсіонерів та отримувачів пенсій, а також у поштових відділеннях. Загалом матеріальну допомогу отримає 351 тисяча малозабезпечених киян.

Так, членам сімей загиблих в Афганістані надаватиметься одноразова адресна матеріальна допомога в розмірі 500 гривень.

300 грн. матеріальної допомоги отримають малозабезпечені та багатодітні сім’ї, опікуни чи піклувальники, отримувачі пенсійних виплат на дітей сиріт, сім’ї військовослужбовців, які загинули або померли в мирний час під час проходження строкової служби та ветерани підпільно-партизанського руху.

200 грн. виплатять інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю, малозабезпеченим, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, а також інвалідам І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 1 тис. 400 грн. Також матеріальна допомога надаватиметься на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Так, особи з інвалідністю ІІ групи, непрацюючі інваліди ІІІ групи та непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійних виплат яких не перевищує 1 тис. 400 грн., та працюючі пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 900 грн., отримають 100 грн. матеріальної допомоги. Таку ж суму виплатять матерям на дитину до досягнення нею трирічного віку, одиноким матерям, особам, які отримують компенсації за надання соціальних послуг та які доглядають за інвалідами І групи або людьми похилого віку, яким виповнилося 80. Також матеріальну допомогу в розмірі 100 грн. отримають батьки, що усиновили дитину.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245595359