Іван Бісюк: Сільськогосподарська кооперація - шлях до зростання доходів селян
19.09.2012 | 18:18
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Завдяки розвитку сільськогосподарської кооперації жителі українського села отримали реальну можливість заробити живі гроші. Окрім того, це допоможе створити нові робочі місця та розвивати соціальну інфраструктуру села, що відповідає курсу відродження сільських територій, визначеного Президентом України. Про це на брифінгу після засідання Ради регіонів повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Іван Бісюк.

«Сьогодні на засіданні Ради регіонів під головуванням Віктора Януковича Міністерство аграрної політики та продовольства поінформувало про хід виконання доручень Президента щодо підвищення доходів селян. Спеціально для вирішення цього завдання було розроблено програму «Рідне село», основною ідеєю якої стала підтримка сільськогосподарської кооперації. Саме завдяки розвитку кооперативів сільські жителі вперше отримали реальну можливість заробити живі кошти», - заявив Іван Бісюк.

Перший заступник Міністра пояснив, що загалом з метою реалізації ініціатив Президента сьогодні аграрне відомство виконує комплекс завдань. По-перше - це забезпечення продовольчої безпеки держави, стабільності національного ринку продукції, її конкурентоспроможності та розвиток експортного потенціалу. По-друге - це соціально-економічний розвиток сільських територій, що забезпечується втіленням  програми «Рідне село».

«Для того, щоб надати ініціативі «Рідне село» всеукраїнський характер, Міністерство  аграрної політики та продовольства поглиблює співпрацю з органами місцевого самоврядування та удосконалює програми державної бюджетної підтримки дрібно- та середньотоварного виробника. Таким чином виникає фундамент для підвищення добробуту українських селян та розвитку соціальної інфраструктури села, про що говорив Президент», - додав Іван Бісюк.

Перший заступник Міністра нагадав, що на сьогодні в Україні функціонує  1011 сільськогосподарських виробничих кооперативів, та 801 сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245601794