На Дніпропетровщині посіяно більше половини озимих культур
20.09.2012 | 15:50
Дніпропетровська ОДА
 

На Дніпропетровщині триває посівна озимих культур, наразі вже посіяно під урожай 2013 року 383 тис. га озимини, що становить 57 % від плану.

Під урожай 2013 року на Дніпропетровщині необхідно посіяти 676,2 тис. га озимих, у тому числі: озимої пшениці – 517,0 тис. га, озимого ячменю – 97,0 тис. га, озимого жита – 3,0 тис га та ріпаку – 56,2 тис. га.

Наразі посіяно під урожай 2013 року 383 тис. га, в т.ч. озимого ріпаку – 67,8 тис. га та озимої пшениці – 315,2 тис. га.

«Наше завдання - забезпечити жителів області якісними продуктами харчування власного виробництва за максимально доступними цінами. І важливу роль на даному етапі відіграє своєчасне проведення посівної кампанії озимини. Із кожним зерном, посіяним у землю, ми закладаємо основу добробуту жителів Дніпропетровщини. Якість насіння та дотримання технології посівуце одні з головних чинників, які дозволять зібрати високий врожай. Наразі вже посіяно більше половини озимих культур. І роботи продовжуються згідно з графіком», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Керівник області визначив перед аграріями основні завдання для посівної кампанії озимини 2012 року. По-перше, це суворе дотримання науково обґрунтованого сівообороту та структури посівних площ. По-друге, це чітке дотримання відведених для посівів строків.

Він також звернув увагу аграріїв на впровадження енергозберігаючих технологій, раціональне використання землі, підвищення її родючості, застосування сучасних засобів захисту рослин, що відповідають екологічним стандартам.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245605855