Херсонщина має гарні перспективи для відновлення судноплавства
23.09.2012 | 11:38
Херсонська ОДА
 

«Сьогодні робиться багато для відродження області як регіону моряків та корабелів. Наразі, реалізуються нові інвестиційні проекти, які сприяють розвитку морського та річкового судноплавства»,- наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк  на конференції трудового колективу Херсонської державної морської академії.

«Голова облдержадміністрації у своєму виступі також підкреслив, що у Херсонській державній морській академії дуже велике майбутнє, адже в цих стінах готують фахівців морських спеціальностей, яких потребує не тільки український, а й світовий ринок праці. Крім того, він побажав  колективу  процвітань та додав, що влада області готова співпрацювати та підтримає всі добрі починання. 

Ректор Херсонської державної морської академії Володимир Ходаковський під час конференції звітував  про проведену роботу за 2007 – 2012 роки. Зокрема, було зазначено, що станом на 1 липня 2012 року, завершили відповідний цикл навчання та здобули освіту за вказаним рівнем і отримали дипломи встановленого зразка 1251 курсантів і студентів за денною та заочною формами навчання із них дипломи з відзнакою отримали 15 осіб по денній та 4 випускники по заочній формі навчання.

Крім того, було зауважено, що станом на 1 вересня 2012 року, в аспірантурі академії навчається 8 аспірантів та за результатами звітного періоду в академії було опубліковано 16 монографій, 111 підручників та навчальних посібників та додав. Херсонська державна морська академія стала першою у національному рейтингу профільних вищих навчальних закладів України.

Прослухавши звіт Володимира Ходаковського, Микола Костяк зазначив, що за п’ять років зроблена значна робота та в подальшому завдяки спільним зусиллями та злагодженій співпраці можна відновити морське та річкове судноплавства.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245613903