Українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль "Рок Січ" тепер щороку відбуватиметься на столичному Трухановому острові
25.09.2012 | 11:30
Київська МДА
 

Спільний українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль «Рок Січ» відтепер відбуватиметься на Трухановому острові у Києві щороку. З ініціативою започаткувати цю традицію виступив відомий український музикант та громадський діяч Олег Скрипка.

Фестиваль відбуватиметься під особистим патронатом голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Проект було презентовано в рамках двостороннього форуму Києва та Стокгольма.

«Після завершення Євро-2012 ми вирішили не закривати кемпінг на Трухановому острові. Переконаний, що шведські вболівальники ще не раз повернуться до Києва. Якщо не заради футболу, то – заради музики, екстриму та приємних вражень», – зазначив Олександр Попов.

За задумом організаторів, фестиваль має органічно поєднати українську та шведську культури. Він налічуватиме одразу 7 майданчиків, у тому числі – 2 сцени збудовані безпосередньо на Дніпрі у вигляді козацьких чайок.

Окрім виступів відомих українських та шведських рок-команд, у рамках фестивалю на Трухановому острові відбудеться міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу. Другою локацією фестивалю стане столичний екстрим-парк, що на території парку Дружби народів. Там відбудуться міжнародні змагання з понад 60-ти екстремальних видів спорту «Freegames». Старт фестивалю призначено на травень наступного року. Планується, що його відвідають кілька тисяч туристів зі Швеції. Мешкатимуть шведи, вже за традицією, у наметовому кемпінгу на Трухановому острові.

«Ми запланували дійсно грандіозний проект. Українська та шведська автентика багато у чому споріднені тож поєднуються дуже органічно і природно. Буде багато якісної музики, захоплюючих розваг і яскравих емоцій. Приємно, що ідею із задоволенням підхопила й шведська сторона. Сьогодні ми підписали відповідний меморандум», – розповів Олександр Коваленко, виконавчий директор громадської організації «Країна мрій».

Із Стокгольма ідею вже підтримали шведські тур-оператори та асоціація футбольних уболівальників Королівства.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245618317