Реформа ЖКГ за підтримки Світового банку через 3-5 років перетворить галузь на самоокупну, - В. Хорошковський
25.09.2012 | 16:14
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра
 

Проведення стрімкої реформи житлово-комунального господарства за підтримки Світового банку через 3-5 років перетворить цю галузь на самоокупну, прибуткову та цікаву для бізнесу. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з Директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фаном, яка відбулась 25 вересня 2012 року у Києві.

Основна увага була приділена ключовим напрямам співробітництва України та Світового банку. Валерій Хорошковський підкреслив, що Уряд тримає на постійному контролі стан виконання Плану заходів із забезпечення впровадження інвестиційних проектів Світового банку в Україні на 2012 рік.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра, Україною досягнуто значного прогресу з опрацювання рекомендацій Світового банку щодо подальших реформ у сфері державних закупівель, антикорупційного законодавства, регулювання бізнесу та відшкодування ПДВ, а також у питанні приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

«Пришвидшення підписання договору про створення зони вільної торгівлі Україна – ЄС становить інтерес не тільки для України та ЄС, а й для Світового банку», - наголосив Валерій Хорошковський.

Сторони відзначили зацікавленість у більш активній співпраці та продовженні конструктивного діалогу щодо співробітництва України та Світового банку під час проведення Щорічних зборів Світового банку та МВФ у Токіо.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245620584