Схвалено зміни до деяких законів щодо добровільної сплати єдиного внеску
26.09.2012 | 16:00
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

26 вересня 2012 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільної сплати єдиного внеску».

Законопроект розроблено Мінсоцполітики для врегулювання  питання сплати єдиного внеску на соціальне страхування за громадян України, які працюють за межами України, організаціями, розташованими за межами України ( в тому числі міжнародними), в яких вони працюють.

Також законопроектом врегульовується питання добровільної сплати єдиного внеску для забезпечення участі у пенсійному страхуванні осіб, які не належать до кола платників єдиного внеску: студентів, іноземців, осіб без громадянства, котрі постійно проживають або працюють на території України, громадян України, які працюють або постійно проживають за межами України. (З 1 січня 2011 року для договорів про добровільну участь не було визначено розміру єдиного внеску).

Зазначені зміни сприятимуть наповненню бюджету Пенсійного  фонду, а також нададуть можливість зараховувати до страхового стажу відповідні періоди трудової діяльності.

Крім того, законопроектом вносяться зміни до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» в частині уточнення пенсійного віку для відшкодування пільгових пенсій (відшкодування проводитиметься до досягнення пенсійного віку з урахуванням змін з 1 жовтня 2011 року).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245625915