Микола Азаров: Країни СНД, які підписали Угоду про створення ЗВТ, до кінця року завершать її ратифікацію
28.09.2012 | 12:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Країни-учасниці СНД, які підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі, планують до кінця року завершити її ратифікацію. Про це повідомив журналістам Прем’єр-міністр України Микола Азаров після засідання Ради глав урядів СНД у Ялті.

«Зараз п’ять держав ратифікували Угоду про ЗВТ в СНД. І сьогодні ми почули заяви керівників трьох країн про те, що найближчим часом будуть завершені процедури ратифікації Угоди. І є надія, що, починаючи з нового року, у країнах Співдружності буде абсолютно новий режим торгівлі, який відкриває великі перспективи вільної торгівлі на досить великому економічному просторі», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що це надзвичайно важлива подія, до якої країни СНД йшли майже 20 років.

Водночас Микола Азаров додав, що необхідно наповнювати Угоду реальним змістом.

За словами Прем’єр-міністра України, на сьогоднішньому засіданні обговорювалися питання приєднання до Угоди про зону вільної торгівлі в СНД Узбекистану. Зокрема, була прийнята «дорожня карта», щоб до кінця року завершити процедури приєднання Узбекистану до договору про зону вільної торгівлі.

Нагадаємо, що Україна, Росія , Білорусія, Молдова і Вірменія ратифікували угоду про зону вільної торгівлі.

Угода про ЗВТ у СНД була підписана 18 жовтня 2011 року вісьмома країнами: Україною, Росією, Білоруссю, Вірменією, Казахстаном, Киргизією, Молдовою і Таджикистаном.

Азербайджан, Туркменістан і Узбекистан вирішили додатково опрацювати питання приєднання до ЗВТ СНД.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245636102