Вперше з 2002 року відбулося десантування бойової техніки
02.10.2012 | 17:46
Прес-служба Міністерства оборони
 

Вперше за останні 10 років відбулося практичне десантування бойової техніки парашутним способом з літака Іл-76. На цьому наголосив 2 жовтня 2012 року командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов, оцінюючи дії учасників тактичного навчання на Новомосковському полігоні у Дніпропетровській області.

За його словами, при десантуванні військової техніки використовувалися нові вітчизняні парашути.

У рамках комплексу дослідницьких експериментальних командно-штабних навчань з органами військового управління та військами (силами) “Перспектива-2012” на об’єктах Новомосковського загальновійськового полігону відбулося навчання посиленого парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. Дії близько 450 військовослужбовців підтримували 2 літака Су-27.

В ході тактичного навчання було відпрацьовано приведення посиленого парашутно-десантного батальйону у вищу ступінь бойової готовності, здійснення маршу у вихідний район для десантування та відбиття нападів диверсійно-розвідувальних груп, а також десантування та управління підрозділами батальйону під час знищення незаконних збройних формувань та диверсійно-розвідувальних сил.

За словами генерал-полковника Геннадія Воробйова, зараз навчання “Перспектива-2012” знаходяться у найвищій фазі, військові частини відпрацьовують практичні дії на всіх полігонах ЗС України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245649283